Ingram Micro distributorem řešení Ergonomic Solutions

Začátkem roku 2019 společnost Ingram Micro uzavřela distribuční smlouvu se společností Ergonomic Solutions, která navrhuje a dodává instalační řešení pro technologie a řešení pro mobilitu pro prodejní místa, platební systémy a servisní provozovny.

Cílem programu Space Program, který tvoří páteř partnerské nabídky společnosti Ergonomic Solutions, je vytvořit globální ekosystém partnerů, kteří v rámci ucelené nabídky zákazníkům budou dodávat instalační řešení pro technologie, a to pro statické i mobilní aplikace. Jeho účelem je zjistit postavení partnerů a posílit je díky znalostem a zkušenostem na trhu v kombinaci se zázemím našeho oboru, globálním působením a marketingovými prostředky.

Partneři, kteří se připojí k partnerské síti programu Space Program, získají přístup ke komplexním nástrojům a podpoře, která jejich podnikům pomůže prosperovat a růst, a to včetně interaktivního portálu pro partnery. Za jejich úsilí věnované získání statusu partnera a jeho udržení jsou odměňováni. Program odměňuje partnery na základě jejich úrovně způsobilosti a loajality.

Mark Cheetham, Director DC/POS společnosti Ingram Micro EMEA, dodal: „Produkty společnosti Ergonomic Solutions jsou skvělým doplňkem komplexního portfolia produktů pro pokladní systémy společnosti Ingram Micro. Tato spolupráce zajistí, že naši partneři z řad prodejců budou mít neustále přístup ke špičkovým řešením, která uspokojí potřeby jejich zákazníků a současně přinesou výhodu komplexního řešení od jediného dodavatele, našich technických a produktových znalostí a odbornosti.“

Související články

Leave a Comment