Herní klávesnice Genesis Rhod 350

Herní klávesnice Genesis Rhod 350

Vybrat správnou klávesnici pro práci či hraní je naprosto klíčové pro pohodlí a spokojenost každého majitele počítače a mnohdy i jejich okolí. Pokud totiž nemá někdo kolem vás, nebo vy sami v lásce neustálé cvakání kláves, je pro vás ideální klávesnice s membránovým mechanismem a přesně takovou vám za příjemnou cenu nabízí společnost Genesis se svým modelem Rhod 350.

Klávesnice Genesis Rhod 350 potěší každého fanouška světelných efektů, který touží pořádně prozářit svůj herní koutek. S celkem jedenácti režimy podsvícení si vybere každý. Nechybějí i nejrůznější efekty a možnost nastavit si rovnou sedm zón podsvícení.

Herní klávesnice Genesis Rhod 350 front

 

Herní klávesnice Genesis Rhod 350 klávesyPro samotnou funkci klávesnice je potom klíčové, aby dobře padla pod ruce a o to se kromě skládacích nožiček a ergonomie samotné klávesnice postará také odnímatelná podpěra pod ruce, která zajistí Genesis logo newmaximální pohodlí při sebedelším herním maratonu. Žádné dření zápěstí o hrany stolu, jenom příjemný podklad pro vaše ruce a komfort. Ke komfortu samozřejmě sem tam patří také menší občerstvení a dodržování pitného režimu je klíčové pro zdravé fungování kteréhokoliv hráče. Při něm se však může občas stát, že pití převrhnete a klávesnice to řádně odskáče. V případě Rhod 350 vás to ale nemusí trápit, protože je proti polití odolná a nic se jí tak v podobných případech nestane.

Herní klávesnice Genesis Rhod 350 side

Jak už jsme zmiňovali, klávesnice je díky membránovému mechanismu velmi tichá a nebude tak rušit nikoho ve vašem okolí, zároveň si ale udržuje výbornou funkčnost díky odezvě 8ms, se kterou nebudete oproti soupeřům nikdy pozadu. A pokud si rádi při hraní třeba pustíte hudbu, přijdou vám jistě vhod také multimediální klávesy, se kterými budete během jakékoliv vřavy stíhat v klidu i přepínat hudbu, nebo třeba upravovat její hlasitost.

ATCKlávesnice je připojená USB kabelem a je kompatibilní se všemi zařízeními s operačními systémy Windows XP a novější, Linux a Android 4.2.2 a novější.

Martin Havel

Související články

Leave a Comment