Entec v Darovanském Dvoře na golfu

entec_golf

Historicky druhé setkání partnerů Entec Solutions se uskutečnilo koncem září v Darovanském Dvoře. Hosty přivítal generální ředitel Stanislav Skalička, a pak následoval odborný program.

Portfolio značky Huawei UPS představil Pavel Čermák, senior system engineer se specializací na síťová řešení. Co přinese partnerům spolupráce s Huawei? Na tuto otázku odpovídal Jan Kašpar a zároveň seznámil účastníky s partnerským programem Huawei.

Cosmin Vilcu se podělil o SonicWall recepty na úspěch. A že SonicWall má úžasné recepty se každý přesvědčil ochutnávkou připravených desertů. Jak zajistit dostupnost dat na všech úrovních podrobně prezentoval Milan Mottl z Arcserve. A poměrně nové řešení v portfoliu Entec – Sealpath pro vzdálenou ochranu, kontrolu a správu dokumentů představil Vladimír Brož, business development manager.

Po odborném programu hosté využili možnost relaxace v hotelovém wellness centru nebo aktivního odpočinku na lekci golfu. Večerní program probíhal v příjemné atmosféře při bowlingu, laser shotu, kulečníku a hlavně přátelské konverzaci nad skleničkou vína nebo rumu. Slunečné počasí nenechalo žádného hráče golfu na pochybách, že se 2. ročník golfového turnaje opravdu vydařil.

Související články

Leave a Comment