Entec distributorem řešení pro ochranu dokumentů od Sealpath

Společnost Entec Solutions podepsala distribuční smlouvu se společností Sealpath IRM na základě které bude distribuovat jejich řešení v České republice.

Javier Nieto León, ředitel oddělení Rozvoje podnikání v jižní a střední Evropě společnosti SealPath, ke spolupráci se společností Entec Solutions poznamenal: „Česká republika a střední Evropa jsou velmi slibné trhy. Jsem opravdu šťastný, že nám odborníci společnosti Entec, vedoucí distributoři v regionu, pomáhají provozovat naše podnikání v Česku.“

Distributor s přidanou hodnotou Entec Solutions, tak posiluje svůj bezpečnostní katalog proti úniku dat, ochraně údajů a dodržování nařízení GDPR. „Rozšíření produktového portfolia naší společnosti o řešení Sealpath nám umožňuje doplnit velmi specifickou bezpečnostní potřebu, která rozšiřuje funkčnost DLP systémů a zabezpečení informací všem typů firem. Nyní může mít český trh konečně prospěch z příští generace řešení správy práv a cítit se bezpečně s ohledem na únik dat,“ říká David Takač, výkonný obchodní ředitel společnosti Entec.

Řešení SealPath pomáhá firmám chránit se před únikem dat, zachovávat důvěrnost dokumentů a dodržovat zásady nařízení GDPR. SealPath nabízí řešení ve formátech SaaS / Cloud a On-Premise, která umožňují kontrolu nad dokumenty bez ohledu na to, kde se nacházejí. Dokumenty jsou před odesláním v e-mailu, do cloudu, nahráním na jednotku USB atd. chráněny a zůstávají zašifrované bez ohledu na umístění zařízení, na nichž jsou uloženy. Pro zákazníky a partnery ve více než 20 zemích funguje řešení SealPath jako „dálkové ovládání“ pro dokumenty a umožňuje odvolat nebo upravit oprávnění přístupu, i když dokument již není ve vašich rukou, ale v infrastruktuře třetích stran.

Související články

Leave a Comment