eD system oficiálním distributorem produktů SanDisk

SanDisk

Po AT Computers o další distributor hlásí, že má nově podepsaný kontrakt na distribuci produktů značky SanDisk. U eD system tak nově najdete desítky paměťových karet, flash disků a externích i interních SSD disků tohoto výrobce.

„Široké portfolio produktů SanDisk zahrnuje paměťové karty pro mobilní telefony a fotoaparáty formátu SD s kapacitou až 512 GB a microSD s kapacitou 400 GB ve variantách SDHC/SDXC, A1/A2, UHS II/UHS I a také karty typu Compact Flash,“ přiblížil produktový manažer značky Tomáš Zapletal.

„Oblíbené USB flash disky s kapacitou až do 256 GB se chlubí vysokou rychlostí čtení i zápisu dat. Například SanDisk Extreme Pro USB 3.1. Řada SanDisk Ultra Fit pak představuje jedny z nejmenších USB disků na světě,“ uvedl k novým produktům Pavel Záchenský, sales manager CEE ze společnosti SanDisk. Jak dodal, flash disky SanDisk s označením Dual Drive přinášejí kombinaci dvou rozhraní v jednom disku (micro USB a USB 3.1 nebo USB Type C) a lze je tedy používat současně s notebookem, tabletem a mobilním telefonem.

Pro milovníky produktů s nakousnutým jablkem jsou v nabídce externí disky iXpand Flash Drive nebo nabíječka pro iPhone s automatickým zálohováním obsahu telefonu iXpand Base. Nabídku uzavírají externí SSD disky SanDisk, které se vyznačují vysokou rychlostí přenosu dat a současně vysokou odolností a ochranou uložených dat, a samostatné interní SSD disky s kapacitou až 2TB.

„Jsme přesvědčeni, že otevřením tohoto kontraktu přineseme kvalitní řešení pro zálohu dat z přenosných zařízení. Kvalita značky SanDisk je na našem trhu dlouhodobě etablovaná a eD se tak snaží tuto kvalitu přiblížit svým zákazníkům,“ doplnil produktový manažer Tomáš Zapletal s tím, že v eD shopu tímto přibylo na 200 nových produktů.

Počátky značky SanDisk se datují až k roku 1988. Za tu dobu se značka vypracovala na jednoho z největších výrobců paměťových karet a záznamových médií. Na výkon, kvalitu a spolehlivost produktů značky SanDisk se dennodenně spoléhají miliony lidí po celém světě.

Související články

Leave a Comment