eD system distributorem pevných disků Western Digital Ultrastar

Western Digital Ultrastar

Společnost eD system rozšířila své portfolio produktů Western Digital Ultrastar. Nové pevné disky nabízí kapacitu až 14 TB.

Produkty přichází na trh po spojení společností WD a HGST – předního výrobce enterprise produktů. Aktuálně nabízené pevné disky jsou dostupné s kapacitou až 14 TB a jsou vyvinuty až pro desetkrát větší zátěž než běžné disky.

„Využívají totiž pokročilé technologie, jež jsou zárukou vysoké spolehlivosti podnikové úrovně, vysoké energetické účinnosti a vysokých rychlostí,“ uvedl k novým produktům Pavel Zmítko, senior sales manager CEE společnosti Western Digital. Jak dodává, tyto disky byly již od počátku vyvíjeny s cílem vytvořit extrémně robustní úložiště.

„Nyní u nás v ceníku najdete stovky modelů HDD i SSD disků s rozhraním SAS nebo SATA. Dále i modely HDD s rychlostí otáčení 10 000 a 15 000 otáček za minutu určené zejména k použití pro servery,“ uvedl v eD system produktový manažer značky Tomáš Zapletal s tím, že pro velkokapacitní zálohování má eD připraveny hybridní storage servery a ActiveScale servery až do zálohy 63PB dat.

Související články

Leave a Comment