Dva různé zdroje videa v jednom monitoru

Tento 27″ (68,6 cm) 4K UHD monitor je tenký a má elegantní design. Výbava a cena z něj činí vhodného společníka pro práci, ale i domácí uživatele.

Nový Philips 276E8VJSB nabízí paletu technologií, které zaručí dobrou obrazovou kvalitu, což z tohoto modelu dělá vhodné řešení pro práci s fotografiemi, filmy a další aplikace. Pochlubit se může UltraClear 4K UHD (3 840 x 2 160 bodů) rozlišením, IPS panelem a pozorovacími úhly 178°/178°. Tento 10bitový panel dokáže zobrazit 1,074 miliard barev a navíc díky 12bitovému vnitřnímu zpracování těchto barev i jemné přechody a ostré detaily.

Philips 276E8VJSB je elegantní a díky svému tenoučkému rámečku ideální pro více monitorové sestavy. A díky svému modernímu designu se může stát vhodným doplňkem každého interiéru. Ve výbavě nemůže chybět množství funkcí a možností, které mají zpříjemnit jeho používání.

Patří k nim MultiView pro snadnou práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce (obdobná funkce se nachází u TV), Flicker-Free technologie pro regulaci jasu a snížení únavy očí, LowBlue Mode pro snížení vyzařovaní modrého světla, ale třeba i nízká spotřeba energie a recyklované materiály, ze kterých je vyroben.

Monitor Philips 276E8VJSB se prodává za přijatelnou cenu 7 589 Kč.

Související články

Leave a Comment