Diskus distributorem křesel DXRacer

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Společnost Diskus se v závěru roku 2018 stala autorizovaným distributorem značky DXRacer pro Českou a Slovenskou republiku.

Jako autorizovaný distributor zajišťuje veškerý servis a podporu značky DXRacer, a to od marketingové podpory značky, přes prodej, poskytování skladových a logistických služeb až po vyřízení případných reklamací, včetně zabezpečení náhradních dílů.

Společnost DXRacer byla založena v roce 2001 a od výroby automobilových sedadel pro luxusní sportovní vozy zamířila do světa her a eSports. Díky zkušenostem z předchozí výroby mají herní křesla DXRacer jedinečnou ergonomickou konstrukci a špičkový design inspirovaný světem závodních aut.

Prémiová značka herních křesel DXRacer, se sídlem v Michiganu v USA, je světově proslulá a dostupná na všech kontinentech. Kvalita a design jsou základními hodnotami této značky a každá nová řada křesel se vyznačuje ještě lepšími funkčními vlastnostmi. Samozřejmostí je používání výhradně vysoce kvalitních materiálů a kladení důrazu na splnění vysokých požadavků na kvalitu výrobků DXRacer.

Herní křesla DXRacer nabízejí širokou škálu výrobků a jejich variant včetně mnoha barevných kombinací, ze kterých si vybere opravdu každý.

Více informaíc na: e-mail: obchod@diskus.cz, nebo tel.: +420 227 030 211.

Související články

Leave a Comment