D-Link VIP+ má novou kategorii Bronze

dlink

D-Link aktualizoval partnerský program VIP+ (Value in Partnership+), který nyní obsahuje novou kategorii Bronze partner. Nový doplněk reaguje na pozitivní odezvu, kterou společnost získala při nedávném průzkumu mezi svými dosavadními partnery.

V roce 2017 obchodoval D-Link v Evropě s přibližně 8 000 VIP+ partnery, kteří měli více než 40% podíl na celkových příjmech za prodávané produkty. Cílem D-Link v rámci aktualizovaného programu VIP+ pro rok 2018 je rozšířit partnerskou základnu a zároveň dosáhnout meziročního růstu tržeb o 20 %.

Program D-Link VIP+ nabízí firmám řadu hodnotných podpůrných služeb, včetně školení a finančních pobídek, navržených speciálně tak, aby rozšiřovaly příležitosti k dalšímu růstu, zlepšovaly ziskovost podnikání a zvyšovaly přidanou hodnotu pro zákazníky.

V programu VIP+ začínají všechny zúčastněné firmy jako Registered partneři a mohou postupovat do dalších kategorií tím, že dosáhnou požadovaného objemu prodeje, absolvují bezplatná školení a získají certifikace pro technologie klíčových produktů společnosti D-Link.

Nová kategorie Bronze Partner zahrnuje plný přístup k celé řadě obchodních benefitů. Jedná se o školení a certifikace, nástroje pro on-line předprodeje, motivační množstevní slevy, materiály na podporu prodeje, fondy marketingového rozvoje, prioritní technickou podporu, specializace na některou technologii, registrace obchodních případů, nákup předváděcích produktů a řadu propagačních akcí.

Partneři, kteří dosáhli úrovně VIP+ Silver, dostanou navíc podporu od přiděleného manažera pro péči o zákazníky, získají přístup k informacím o potenciálních zakázkách a jsou také prezentováni na webové stránce D-Link. Partneři v kategorii Gold jsou kromě toho zváni na diskuze u kulatého stolu a další akce pořádané společností D-Link.

Související články

Leave a Comment