Comparex již pod křídly SoftwareOne

SoftwareOne a společnost Comparex, poskytovatel služeb v oblasti datových center, dodávek a správy softwarových licencí, jsou oficiálně od 1. února 2019 jednou společností. Společně pomáhají zákazníkům optimalizovat a řídit nákupy softwaru a hardwaru v objemu přibližně 10 miliard eur. Nově vzniklá společnost má pobočky s lokálními týmy v 88 zemích s podporou ve 150 státech a svým 50 000 zákazníkům nabídne služby více než 5 500 zkušených specialistů.

SoftwareOne i nadále klade důraz na rozvoj zaměstnanců a prozákaznický přístup. Proto se zavázala k rychlému a efektivnímu integračnímu procesu, který bude vycházet z toho nejlepšího z obou organizací. Jako kombinovaná společnost bude dále rozšiřovat své služby a pokračovat v podpoře potřeb svých zákazníků.

V rámci nové podoby společnosti byla rovněž představena její nová organizační struktura na globální, regionální i lokální úrovni. Ve funkci CEO SoftwareOne bude i po dokončení akvizice pokračovat Dieter Schlosser. Vedení společnosti SoftwareOne pak ze strany Comparexu doplní Marc Betgem, současný chief sales officer. Společnosti SoftwareOne a Comparex v České republice a na Slovensku budou součástí regionu střední a východní Evropy. Tento region nadále povede federation leader Reinhold Kaefer, ředitelem české a slovenské integrované pobočky byl jmenován Jan Knyttl.

„Akvizicí společnosti Comparex jsme v České republice a na Slovensku udělali další krok při rozšiřování konzultačního a hardwarového portfolia. Obohacením našeho týmu o talenty společnosti Comparex posílíme vztahy nejen se zákazníky, ale i předními výrobci,“ řekl Jan Knyttl, country leader SoftwareOne pro Českou republiku a Slovensko.

Související články

Leave a Comment