Cloudovou roadshow AT Computers navštívilo 181 resellerů

ATC Cloud Enterprise Roadshow 181 resellers

V minulých dnech distributor AT Computers uspořádal třetí ročník akce ATC Cloud Enterprise Roadshow. Ve třech městech se sešlo 181 resellerů.

Roadshow odstartovala v Ostravě, pokračovala v Brně a skončila v Praze. Na 11 přednáškách si reselleři AT Computers vyslechli nejnovější informace od světových i tuzemských výrobců ohledně cloud a enterprise řešení. Své zastoupení zde měly firmy Honeywell, Seagate, Cisco, Lenovo, Dell, Microsoft Office 365, BenQ, D-link, Kaspersky a TP-link.

ATComputers

Nechyběla ani přednáška ostravského distributora plná novinek ohledně poskytovaných služeb a informací o produktech. Reselleři se mohli zastavit i na výstavkách jednotlivých výrobců a zeptat se na další důležité informace.

Účastníci dostávali za svou aktivitu a dotazy při přednáškách žetony, které si po poslední přednášce mohli směnit za dárky v tradiční tombole. Na závěr se také losovali výherci produktů TP-link a jeden účastník byl odměněn luxusním rumem z ostrova Mauricius.

„Zájem našich resellerů o tuto akci ukazuje, že osobní přístup a setkání stále oceňují. A je tedy pro nás radost roadshow uskutečňovat,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Související články

Leave a Comment