Čeští reselleři v Kaprunu

V druhé polovině ledna 2019 proběhla setkání obchodních partnerů SWS v rakouském Kaprunu spojená se školením i lyžováním. Seminářů se zúčastnili jak dodavatelé předních světových IT značek, tak vybraní reselleři.

Pozvání na seminář přijalo přibližně 120 zákazníků a 20 zástupců výrobců z distribučního portfolia společnosti SWS. Účastníky při příjezdu vítal osobně Jan Kábrt, eventový manažer SWS, který všem popřál příjemný pobyt a při té příležitosti připravil pro každého dárek.

Celodenní program byl rozhodně nabitý. Dopoledne i odpoledne proběhla v prostorách penzionu dvě pásma prezentací, které vždy zahájil unit manažer SWS. Partneři si tak mohli vyslechnout informace o kompletním průřezu portfoliem společnosti SWS, byly představeny nejnovější data vývoje tuzemského IT trhu a stávajících trendů spolu s prodejními a marketingovými novinkami pro rok 2019.

Poté byli partneři pozváni na přednášky IT výrobců (Lenovo, Microsoft, Sony, Fujifilm, LG, Acer, Brother, CyberPower), kteří již představovali svá stávající portfolia, služby, prodejní strategii a budoucí produktové novinky. Reselleři zároveň velmi ocenili možnost přímé komunikace s předními IT dodavateli.

SWS pro své účastníky připravila bohatou zábavu, kterou si mohli zpříjemnit celkový pobyt. Na odpolední prezentace navazoval doprovodný program, bohaté občerstvení a příjemně strávený večer. „Všem obchodním partnerům, kteří se účastnili setkání, děkujeme a věříme, že příští rok akci ve stejném formátu zopakujeme,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Související články

Leave a Comment