Ceny pro nejlepší Dell EMC partnery 2017 byly rozdány

Dell partner awards 2018

Dell EMC ČR uspořádal slavnostní galavečer v pražské restauraci Aureole, během kterého ocenila své nejúspěšnější partnery v programu Czech Partner Awards 2018. Cenu Channel Partner roku získal AutoCont CZ a obdobné ocenění, avšak pro spotřebitelský segment, obdržela Alza.cz. Distributorem roku se stala 100Mega Distribution.

Dell EMCDalší partneři získali ocenění za inovace a nejlepší řešení ve specifických oborech. Společnost S&T CZ si odnesla cenu IT Transformation Partner roku, společnost Data Force získala ocenění Innovation Partner roku. Společnost GAPP System si odnesla rovnou dvě ceny: jednu v oblasti prodeje řešení pro ukládání dat jako Storage Partner roku a další v oblasti služeb jako Services Partner roku.

Server Partnerem roku se stala společnost IT Friends. Kromě ocenění pro firemní partnery ocenila česká pobočka Dell EMC také mimořádné výkony a úsilí jednotlivců: Miloslav Záleský, marketingový ředitel AutoCont CZ, si odnesl cenu Dell EMC Brand Ambassador, a Jaroslav Červený, solutions director v Empira One, získal cenu Personal Achievement Award.

Kromě slavnostního udílení cen si čeští partneři Dell EMC užili večer plný zábavy, který moderovala Mahulena Bočanová.

Související články

Leave a Comment