Bondiáda pro VIP partnery SWS

Bondiáda pro VIP partnery SWS

Slušovický distributor SWS pozval své VIP partnery opět do Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, kde jim ukázal, jak spojil svět Jamese Bonda a olympijského sportu.

Jak již bývá tradicí, první den dopoledne se odehrávaly přednášky, prezentace a workshopy společností Lenovo, Canon, Zyxel, HP, APC, Samsung, Acer, Brother, Peach a Crumpler. Po obědě pak účastníky přivítal sportovní komentátor Vojta Bernatský a pozval je na olympijské odpoledne.

Všichni měli možnost soutěžit ve střelbě na biatlonové terče pod vedením stříbrného olympionika Michala Krčmáře, jízdě na segwayi, střelbě na hokejovou branku, střelbě z pistole Nerf, bungee runningu a balancování na slacklinu. Večer se potom nesl ve stylu bondovek. Stanislav Skalička poděkoval partnerům za účast i za spolupráci v programu Gold partner, došlo na předání medailí vítězům odpoledních soutěží, Vojta Bernatský bavil hosty historkami ze světa sportovního zpravodajství a vyzpovídal Michala Krčmáře.

Oficiální večerní část byla zakončena vyhlášením nejlepších Gold partnerů SWS za rok 2017. A po ukončení oficiální části začal hrát DJ, hosté se bavili tancem nebo zkoušeli štěstí v Acer kasinu a vyhrané body mohli vyměnit za ceny. Chybět samozřejmě nemohly nápoje agenta 007 a to hned v několika variacích.

Během pátečního dopoledne pak proběhly přednášky společností Microsoft a Asus a následovala bohatá tombola. Celou akci uzavřel společný oběd.

Související články

Leave a Comment