AT Computers upevňuje svoji pozici v profesionálních segmentech

Společnost AT Computers pracuje kontinuálně na posílení své pozice v commercial a enterprise segmentu. Jako reselleři můžete využívat silnou poradenskou oporu v osmi specializovaných týmech.

ATCTěchto 8 týmů se specializuje na poradenství a návrhy řešení v oblastech jako je virtualizace, servery, storage, cloudové služby a řešení, smart signage, IP security, Cisco, EET či unified communication. Meziročně ATC výrazně posílilo v enterprise segmentu, v oblastech serverů a storage řešení to bylo o 35 %.

Důležitým bodem podpory resellerů v této oblasti je také sofistikované řešení Astra – systém ATC pro prodej softwaru jako služby na stránkách https://astra.cloudservices4u.cz. Ten je vhodným řešením pro resellery, kterým pomáhá evidovat jejich pravidelné platby (měsíční, kvartální a roční) a zprostředkovává totéž i pro jejich koncové uživatele. Systém jim umožní prodej, evidenci, fakturaci a upozorní je na končící licence.

To, že je ATC v této oblasti silným hráčem s velkým důrazem na podporu resellerů, dokládá i silná účast na ATC Cloud Enterprise RoadShow 2019, která proběhla ve třech českých městech během tří dní koncem ledna a které se zúčastnilo na 192 resellerů. ATC upevňuje svou pozici největšího distributora ICT techniky v ČR a na SK i díky celé řadě ocenění od výrobců a dodavatelů, např. ocenění Canon „Nejlepší distributor office hardwaru za rok 2018“, ocenění AMD „Executive Elite Partner 2018 pro CE“ nebo ocenění „Akasa Premier Distributor 2018“. Pravidelně se také umisťuje na předních příčkách anket o nejlepšího distributora roku.

Související články

Leave a Comment