AT Computers spustil nejjednodušší formu prodeje softwaru

software

Nový revoluční systém Astra, pro podej softwarových licencí, umožní resellerům AT Computers věnovat se pouze obchodu a ostatní vyřeší za ně.

Vše najdete na stránkách https://astra.cloudservices4u.cz/. Jde o ideální řešení pro resellery, kteří prodávají či chtějí nabízet software jako službu a fakturovat ji měsíčně či ročně, a zároveň nechtějí evidovat informace ručně. Systém umožňuje prodej, evidence, upozorňování na končící licence a fakturaci. Tedy doba ručního hlídání, komu reseller co prodal, je již minulostí.

ATCDané řešení je velmi komplexní – obsahuje dokonalé řešení kancelářských balíků Microsoft Office 365, řešení CRM pomocí Dynamics CRM, řešení pošty Microsoft Exchange, licence Kaspersky. Aktuálně je na tomto webu přes 1 000 produktů. Od 1. 11. jsou v nabídce také produkty Acronis a Kaspersky Lab. Do jara 2019 ATC plánuje navýšení na 2 000 produktů.

„Astra je jedinečný systém určený pro každého resellera, který chce zůstat v kontaktu se zákazníkem, chce mu nabízet software a nechce ručně evidovat nezbytné informace. Prodej softwaru nebyl nikdy jednodušší, tak nezůstaňte pozadu a uhlídejte svůj profit,“ vzkazuje resellerům Petr Vaněk, obchodní ředitel ATC.

Mimo dané řešení Astra nabízí ATC v rámci elektronických licencí aktuálně přes 2 500 her (ESD). Jde o 1 500 licencí pro PC a 1000 pro konzole (Playstation a Xbox). Všechny tyto licence může mít zákazník integrované i v rámci svého e-shopu či k dispozici na prodejně.

„Pokud má reseller zájem o zcela bezrizikový prodej i tisíců her, není nic jednoduššího. Stačí se obrátit na obchodníka ATC. Velmi žádané jsou například dárkové certifikáty a vouchery pro rodiče, kteří tak darují hru (licenci) až dle výběru dětí. Je to tak, opravdu není nic jednoduššího. Forma prodeje softwaru se zásadně změnila. Nezaspěte dobu, neopouštějte softwarový daný,“ vzkazuje Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Jako cloud specialista u ATC působí Václav Bezruč (bezruc@atcomp.cz) a jako specialista na ESD hry v ATC působí Kristýna Hlavicová (hlavicova@atcomp.cz).

Související články

Leave a Comment