AT Computers má výhradní zastoupení Cygnett pro ČR a SK

Reseller Channel VAR

ATComputersSpolečnost AT Computers získala výhradní zastoupení společnosti Cygnett pro Českou republiku i Slovensko. Ta nabízí širokou škálu mobilního a digitálního příslušenství a produkty s využitím v automobilech.

Cygnett nabízí inovativní a moderní produkty, jako jsou powerbanky, univerzální nabíječky, pouzdra na telefony a tablety, produkty na ochranu displejů, produkty pro použití v automobilech a celou škálu digitálního příslušenství. Jejich produkty jsou dostupné v těch nejvýznamnějších prodejních řetězcích v rámci celého světa – přes 200 000 obchodů, průměrný meziroční růst 32 %, více než 14 let na trhu, 1. na trhu v Austrálii (přes 70 % trhu). Vlastní tým designérů dohlíží na uplatnění těch nejmodernějších technologií do všech produktů značky.

Společnost Cygnett byla založena v roce 2003 v australském Melbourne. Musela urazit zajímavou cestu, aby se z lokální společnosti stala dodavatelem příslušenství s globálním rozsahem. Jejím heslem je, že digitální technologie by neměly klást hranice. Měly by inspirovat na nové cestě k zábavě, práci a životu.

„Cygnett si velmi váží příležitosti k zahájení spolupráce s AT Computers. Díky naší skvělé nabídce inovativních produktů, pozici AT Computers na trhu a fantastické zákaznické základně se domníváme, že se stane jedním z našich nejdůležitějších partnerů v Evropě. Načasování je naprosto dokonalé, jelikož právě uvádíme na trh nové produktové řady a těšíme se, že v příštích týdnech budeme zákazníkům AT Computers moci tyto produkty představit,“ uvedl George Souris, Sales President Global společnosti Cygnett.

Značku Cygnett má u ATC na starosti Alžběta Banašová, banasova(@)atcomp.cz.

-LiM

Související články

Leave a Comment