AT Computers Distributorem roku 2019

AT Computers Distributor roku 2019

ATCSpolečnost AT Computers získala titul Distributor roku 2019 pro Českou republiku v celosvětové anketě CONTEXT ChannelWatch. Potvrdila tak svou pozici na špičce českého distributorského trhu.

CONTEXT ChannelWatch je jedním z největších online průzkumů IT prodejců na světě, který každoročně poskytuje klíčový náhled do chování, názorů a předpovědí více než 6 500 prodejců v oblasti IT. Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech. Výsledky pak umožňují sledovat situaci na aktuálním trhu a najít jednotlivým distributorům případná zlepšení.

V letošním roce byla do ankety zařazena novinka – prodejci hodnotili své distributory v celé řadě klíčových oblastí služeb a ATC si tak nově odneslo i nejvyšší ocenění v kategorii Nejlepší cloud partner a Nejlepší retail partner.

„Jsme nadšeni, že jsme opět dosáhli nejvyšší mety v této jedinečné celosvětové anketě. Děkujeme partnerům za každý hlas! Každé ocenění je zásluhou letité každodenní práce celého týmu ATC – všem za jejich práci upřímně děkuji. Zároveň nespíme na vavřínech, naopak. Stále zdokonalujeme naši práci, proma, školení, stále se můžete těšit na nové a nové projekty“, vyjádřil se k ocenění Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Související články

Leave a Comment