Asbis Universe 2018 na vlně adrenalinu a hazardu

Asbis Universe 2018

Asbis uspořádal svůj největší partnerský den, Asbis Universe, v hotelu Skalský dvůr na Vysočině. Na místo se sjelo více než 180 hostů z řad IT profesionálů a zástupců jednotlivých značek, aby se dozvěděli novinky z byznysu a zároveň se uvolnili při zábavném programu.

Setkání oficiálně zahájil Petr Jandík, generální ředitel Asbis, který vyzdvihnul zejména obrat společnosti za rok 2017, který vzrostl na 1,77 miliardy korun, ale také odhodlání poskytovat zákazníkům skutečně komplexní servis. „Za poslední dva roky jsme posunuli filozofii firmy od čistě komponentového byznysu k VADovým službám a teď sklízíme ovoce v podobě neustále se zvyšujícího meziročního obratu,“ uvedl Petr Jandík.

Odborná část programu probíhala ve dvou sálech a nabízela skutečně bohatou plejádu prezentací jednotlivých dodavatelů. Přítomní partneři se postupně dozvěděli o všech důležitých novinkách a aktualitách z dílen firem AMD, Brother, Canyon, Eaton, Gainward Infortrend, Intel, Kingston, Microsoft, Samsung, SonicWall, SuperMicro, Synology, System4u, Western Digital a Zyxel. Kromě přednáškového programu byla připravena také výstavka produktů jednotlivých značek. Zákazníci si tak mohli prohlédnout například Smartbook Prestigio 133S, u nějž chválili celokovové provedení, dostupnou cenu a možnost jednoduchého doplnění SSD.

Vzhledem k tomu, že se během přednášek sedělo, rozhodl se pořadatelský tým nedostatek pohybu pro své hosty kompenzovat během sportovního programu nazvaného Asbis Racing League. Všichni si mohli otestovat svůj balanc na hoverboardech a elektricky poháněných skateboardech Archos, případně se projet na elektrokole a elektrické koloběžce stejné značky. Ti, kteří stojí raději nohama na zemi, si vyzkoušeli alespoň pilotování dronu, případně si během slunného podvečera užívali přichystaný piknik.

Večerní program všechny přítomné přivedl od adrenalinu sportovního k tomu hazardnímu. Nesl se totiž v duchu Chicaga 30. let, a tak nechybělo mobilní casino ani vystoupení tanečnic jako vystřižených z dobových podniků. Hosté, kterým se nejvíce dařilo obehrávat krupiéry, se na závěr večera utkali v dražbě o hodnotné ceny. Ochuzeni ale nebyli ani ti, kteří hazardu neholdují, protože byla pro všechny připravena tombola s dárky od partnerů ASBIS Universe. Zábavný večer byl doprovázen rautem a také ochutnávkou rumů a doutníků.

Související články

Leave a Comment