ASBIS má pomoci SonicWallu expandovat v ČR

SonicWall

SonicWall oznámil, že si vybral strategického partnera. Stal se jim ASBIS. Tento distributor s přidanou hodnotou by mu měl pomoci ještě více rozšířit značku mezi zákazníky ve dvaceti zemích najednou, a to včetně České republiky.

SonicWall považuje ASBIS za důvěryhodného partnera, který mu pomůže rozšířit počet zákazníků používající jeho bezpečnostní produkty. V současné době chrání více jak milion sítí po celém světě. Steve Pataky viceprezident SonicWall ke kontraktu řekl: „Distribuční kanály ASBISu jsou rychlé, spolehlivé a důvěryhodné, což přispěje k našemu dobití dalších pozic.“

„Kyberbezpečnost je důležitou součástí každého podnikání a bude nadále růst. Řešení společnosti SonicWall pomáhají nám a našim partnerům nabídnout organizacím v Evropě i mimo ni jednu z nejlepších řešení v oblasti počítačové bezpečnosti,“ řekl ke spolupráci společností Yuri Ulasovich, COO společnosti ASBIS Enterprises.

Dohoda zahrnuje distribuci všech bezpečnostních řešení společnosti SonicWall – včetně služby cloud-based, multi-engine Capture Advanced Thread Protection sandbox služby a hardwarových zařízení, stejně jako využití modelu SECaaS společnosti pro poskytování bezpečnostních služeb.

Související články

Leave a Comment