Alef distributorem řešení NetApp

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Společnost NetApp bude mít od května nového výhradního distributora. Stane se jí firma Alef Distribution a to pro střední, východní a část středomořské Evropy. Nová spolupráce je součástí strategie, jejímž cílem je posílit úlohu distributorů a partnerů NetApp v regionu EMEA.

Výsledkem spolupráce budou lokální hybridní cloudové služby a podpora, v níž bude Alef Distribution schopen řešit požadavky zákazníků ve střední a východní Evropě. Spolupráce obou firem je nejen silnější a exkluzivnější v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, ve Slovinsku, v Chorvatsku, v Srbsku nebo v Rumunsku, ale rozšiřuje se také na část středomořské Evropy, konkrétně na Bulharsko, Řecko, Kypr a Maltu.

„Jmenovali jsme Alef Distribution na základě naší historie úspěšného partnerství, stejně jako na základě jejich odborné znalosti v oboru a na tomto trhu. Partnerství s distribučním partnerem a jeho posílení je klíčové pro strategii NetApp ve střední a východní Evropě. Společně budeme předními hybridními a multi-cloudovými experty pro naše zákazníky, kteří budou pomáhat lidem a zároveň tvoří ziskové a předvídatelné prostředí, ve kterém mohou podniky prosperovat,“ řekl Kristian Kerr, viceprezident NetApp, partners & pathways EMEA.

„NetApp je pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů a tuto spolupráci velmi oceňujeme. Pomáhá společnosti Alef Group poskytovat komplexní služby od analýzy, návrhu, implementace až po profesionální komplexní řešení ve střední a východní Evropě,“ uvedl Milan Zinek, CEO skupiny Alef.

Lubomír Zlacký, ředitel regionální distribuce Alef Group, dodal: „Je pro nás důležité, abychom byli silným distributorem s přidanou hodnotou. Věříme, že díky odborným znalostem a technologiím pomůžeme společnosti NeApp růst a uspokojit potřeby zákazníků ve střední, východní a středomořské Evropě“.

Související články

Leave a Comment