14. ročník ATC RoadShow navštívilo 300 resellerů

Společnost AT Computers uspořádala tradiční ATC RoadShow. Tentokrát se do šesti měst dostavilo 300 resellerů, kteří si nenechali ujít nové informace ze světa ICT.

ATCV šesti dnech projelo ATC s vendory napříč Českou republikou – zastavili se v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, Liberci a Pardubicích. Odměnou jim byla vysoká účast resellerů, kteří si přišli vyslechnout prezentace předních výrobců a dodavatelů ATC, jmenovitě společností I-tec, Avacom, iGet, Honeywell, OWA Armor, Virtuos, LG, Epson, Jabra, Cisco, BenQ, D-Link, Brother, TP-Link a Belkin. Nechyběly ani novinky o projektech ATC, a to X-Diablo, X-GAMER a X-Pos. Individuální dotazy a záležitosti probrali reselleři osobně jak s vendory na jejich výstavkách, tak i s obchodníky ATC. Aktivní zákazníci byli po zásluze odměněni a za získané žetony si vybrali hezké dárky z tradiční tomboly.

„Po roce jsme opět přijeli do velkých českých měst, abychom se co nejvíce přiblížili našim resellerům a předali jim důležité nové informace ze světa IT. Jsme rádi, že se nám stejně jako loni podařilo udržet vysokou laťku, co se odbornosti i účasti týká, a budeme se těšit na další, již 15. ročník. Nejvíce mě potěšily reakce příchozích resellerů – náš cíl inspirovat, motivovat a vzdělávat se dle reakcí zadařil. Děkuji všem příchozím i přednášejícím za účast,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Související články

Leave a Comment