100Mega Distribution je již spojena s i4wifi distribution

i4wifi

Distributor 100Mega Distribution v říjnu dokončil spojení s telekomunikační částí společnosti i4wifi distribution a po loňské akvizici společnosti ASM tak nově nabízí ucelené portfolio produktů a služeb pro datové a telekomunikační systémy včetně odborných školení, expertní technické podpory a instalací.

Pro zákazníky i4wifi distribution se stejně jako v případě zákazníků ASM momentálně nic nemění a mohou dál objednávat na e-shopech tak, jak jsou zvyklí se zachováním všech dosavadních výhod i produktů. Personálně se stejně tak mohou obracet na dosavadní kontakty, ať už obchodníky, techniky nebo produktové manažery.

Dlouhodobou strategií všech tří společností vždy byla vysoká profesionalita, bezvadné služby a úzký kontakt se zákazníkem. Všechny společnosti dlouhodobě patří mezi leadery ve svých oborech a jejich spojením tak vzniká silný hráč na české a slovenské scéně.

i4wifi je celoevropský autorizovaný distributor telekomunikační techniky a je řazen mezi nejlepší specializované distributory v České republice. Mezi nejvýznamnější nabízené značky patří Ubiquiti, Mikrotik a RF Elements.

Související články

Leave a Comment