Zyxel získal ocenění od ICSA Labs

ICSA Labs

Společnost Zyxel se zařadila mezi pouhých pět výrobců, kteří kdy byli oceněni za 20 let úspěchů v bezpečnostních testech.

Společnost Zyxel Networks obdržela od organizace ICSA Labs ocenění za dvacet let vynikajících výsledků v testech informační bezpečnosti (EIST). Váhu ocenění dodává mimo jiné skutečnost, že taiwanská společnost Zyxel se stala teprve pátým oceněným v jeho historii, přičemž až do letošního roku jeho držiteli byly pouze společnosti Microsoft a Checkpoint.

Ocenění EIST je každoročně udíleno výrobcům, jejichž výjimečné bezpečnostní produkty získaly od organizace ICSA Labs certifikaci 5, 10, 15 nebo 20 let po sobě.

Organizace ICSA Labs, která je divizí společnosti Verizon, provádí jedny z nejnáročnějších testů bezpečnostních řešení na světě a věnuje se široké paletě produktů včetně pokročilé ochrany proti hrozbám, antispyware a antivirového softwaru, IPSec VPN a firewallů webových aplikací. Z produkce společnosti Zyxel je do tohoto testování zařazeno kompletní portfolio bezpečnostních produktů, které zahrnuje UTM, ATP a VPN firewally. Společnost ocenění získala rok po uvedení firewallu ZyWALL ATP, který malým a středně velkým organizacím přináší bezpečnostní řešení typu „vše v jednom“.

Dalším držitelem letošního ocenění EIST za 20 let úspěchů v bezpečnostních testech je společnost Trend Micro.

Související články

Leave a Comment