Tech Data přidává do svého portfolia značku Crucial

crucial reseller channel

Společnost Tech Data Česká republika rozšířila od 1. května 2020 své portfolio GCC o novou značku Crucial, výrobce pamětí RAM a disků SSD. Crucial je dceřinou společností výrobce Micron.

Crucial je jedním z největších výrobců pamětí na světě s více než čtyřícetiletou praxí v oboru. Díky zahájení spolupráce s touto společností přináší Tech Data svým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty v segmentu memory a storage.

Díky panevropskému kontraktu a centrálnímu skladu se zákazníci společnosti mohou těšit na velmi dobrou skladovou dostupnost produktů. „Ve značce Crucial vidíme velkou příležitost, kterou chceme naplno využít. Společně s výrobcem připravíme pro naši zákaznickou komunitu ty nejlepší možné podmínky k nákupu a společnému růstu byznysu,“ uvedl Vít Vojtěšek, Product Marketing Director Tech Data Distribution. Product Managerem značky Crucial je Petr Faukner.

O značce Crucial a společnosti Micron

Crucial je klíčovou značkou v řadě produktů Micron Consumer Product Group, stoprocentní dceřiné společnosti Micron Technology, Inc., která se může pochlubit jednou z nejkomplexnějších nabídek produktových řad paměťových produktů v oboru. Dodává vysoce kvalitní a oceněné produkty ve všech kategoriích paměti: USB flash disky, všechny oblíbené formáty paměťových karet a čteček karet, DRAM počítačovou paměť pro PC a Mac systémy a SSD disky. Své výrobky Micron doplňuje vynikající zákaznickou podporou a špičkovými zárukami. Své nabídky rozšiřuje tak, aby vyhovovaly neustále se měnícím potřebám zákazníků.

Související články

Leave a Comment