Satellite Pro L50-G s grafickou kartou GeForce MX250

Satellite Pro L50-G

Společnost Dynabook Europe GmbH představila nový model notebooku Satellite Pro L50-G s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250, který přichází na trh EMEA na základě poptávky zákazníků. Vestavěná dGPU umožní uživatelům využít vyšší výkon aplikací v kanceláři i na cestách. Grafická karta se 2 GB paměti GDDR5 zajišťuje plynulejší videokonference, přehrávání médií nebo úpravu fotografií a vizuálů.

Notebook, který byl navržen s ohledem na zvýšený výkon, splňuje díky procesorům Intel Core 10. generace požadavky rychle se rozvíjejících potřeb práce s využitím multitaskingu. Nejnovější bezdrátový standard Intel Wi-Fi 6 s modulem AX200 přináší lepší rychlost připojení s vyšší kapacitou a nižší latencí. Flexibilitu s výkonným a současně vysoce kapacitním datovým úložištěm zajišťuje podpora duálního úložiště s disky SSD a současně HDD. Všechny požadavky na nabíjení, přenos dat a připojení externích periferií řeší nejmodernější standardy připojení, včetně univerzálních portů USB Type-C a USB Type-A.

Nový model byl navržen tak, aby jeho uživatel dosáhl maximální produktivity v kanceláři, na cestách i doma. Vysokou mobilitu zajišťuje šasi tenké pouhých 19,9 mm a celková hmotnosti 1,85 kg spolu s 15“ displejem s rozlišením FHD a antiodrazovou úpravou. Díky baterii s funkcí rychlého nabíjení vydrží notebook Satellite Pro L50-G až 9 hodin a uživatelé mohou na cestách řešit úkoly během celého pracovního dne.

Satellite Pro L50-G s volitelnou grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250 je v Evropě k dispozici od března 2020.

Související články

Leave a Comment