Prémiový laptop s výprodejovými cenami

ZenBook 14

Od 29. července 2019 až do vyprodání zásob snižuje ASUS ceny svého prémiového notebooku ZenBook 14 (UX433) až o 2500 Kč. Nabídka platí u všech dobrých obchodníků a vztahuje se na celkem šest různých konfigurací tohoto modelu prodávaných na českém trhu.

Laptopy ZenBook 14 (UX433) disponují bezrámečkovým NanoEdge displejem, díky čemuž činí poměr obrazovky k tělu notebooku až 95 %. Zaujmou také speciálním touchpadem ASUS NumberPad, který poskytne uživatelům plnohodnotnou LED podsvícenou numerickou klávesnici. Ti, kteří bývají často na cestách, ocení až 14hodinovou výdrž na baterii či armádní standard odolnosti MIL-STD-810G.

Tenký notebook nezaostává ani v oblasti výkonu. K dispozici jsou procesory Intel Core i5 a i7 osmé generace, až 16 GB operační paměti, rychlé PCIe SSD disky o kapacitě až 512 GB, gigabitové WiFi a nechybí ani samostatná grafická karta NVIDIA GeForce MX110. ZenBook 14 (UX433) využívá kloubního mechanismu ErgoLift, jenž automaticky zdvihne klávesnici při otevření víka. Pečlivě vypočítaný náklon přitom zlepšuje nejen pozici při psaní, ale i chladicí a zvukový výkon.

Související články

Leave a Comment