Periferní zařízení, která vám dodají herní výhodu

Reproduktory SureFire GATOR EYE

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, představila gaming řadu periferních zařízení na podporu hráčů všech typů a úrovní a doplnila tak své rozšiřující se portfolio herních produktů.

Gaming Bungee Hub AXIS

Axis Hub SureFireSureFire Axis Gaming Bungee Hub, je multifunkční zařízení s flexibilním ramenem, které drží kabel myši ve zvýšené poloze, aby se zabránilo tažení nebo zamotání, se třemi porty USB a slotem na microSD, které poskytují základní SureFire logomožnosti připojení pro jiná zařízení. Axis se stává skutečným středobodem všech her s několika zařízeními, jako jsou náhlavní soupravy, myši a reproduktory. Jeho výrazný diamantový design, protiskluzová vyvážená základna a vícebarevné RGB osvětlení, z něj činí nepostradatelného pomocníka pro všechny seriózní hráče.

Chladící podložka BORA

Přehřátí může být hlavní příčinou problémů s výkonem notebooku a selhání komponent. Chladicí podložka pod notebook SureFire Bora, má čtyři výkonné ventilátory, které lze nastavit až na 1 200 otáček za minutu, aby udržely nízké teploty během dlouhých her. Bora, navržená pro notebooky od 12 do 17 palců, obsahuje zelené nebo červené atmosférické podsvícení LED, protiskluzovou základnu, variabilní pozorovací úhly a port USB pro napájení dalších zařízení.

SureFire Bora chladící podložka

Reproduktory GATOR EYE

Sada reproduktorů SureFire Gator Eye 2.0, napájená z USB, je kompaktní a poskytuje bohaté stereofonní posílení zvuku pro hry, videa a hudbu. Zvuk je dodáván prostřednictvím 3,5mm konektoru, připojeného k počítači, notebooku nebo herní konzoli, přičemž hlasitost lze pohodlně ovládat kolečkem na kabelu. Napájení je vyřešeno přes USB, není potřeba zapojení do zdi.

Související články

Leave a Comment