NTT Ltd. v sobě spojuje 28 firem

NTT reseller channel

Společnost Nippon Telegraph and Telephone Corporation (NTT Corporation) oznámila vznik společnosti NTT Ltd., globálního poskytovatele technologických služeb. Nová organizace v sobě spojuje 28 firem včetně NTT Communications, Dimension Data a NTT Security do jedné organizace s obratem 11 miliard amerických dolarů.

Nová globální společnost sídlí v Londýně a zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích celého světa. Klientům nabídne přístup k těm nejlepším technologiím a službám s cílem vytvářet úžasné věci v podnikání i dalších oblastech života společnosti.

Nová organizace již spolupracuje po celém světě s více než 10 000 klienty včetně největších firem z oblasti finančních služeb, farmaceutického průmyslu, telekomunikací, energetiky, veřejných služeb, výroby, technologií i automobilového průmyslu. Všechny tyto organizace těží z inteligentních technologických služeb skupiny NTT a jsou připravené na propojenou budoucnost. Za všechny například Tour de France, ALMA, město Las Vegas, Connected Conservation, ISPPC, Alcatel nebo NXP.

Související články

Leave a Comment