Microsoft ocenil Arrow jako nejlepšího nepřímého poskytovatele roku 2019

Microsoft ocenil Arrow

Společnost Arrow Electronics obdržela od společnosti Microsoft cenu pro nejlepšího nepřímého poskytovatele za rok 2019 (Indirect Provider of the Year Award).

Finalisté a vítězové tohoto ocenění byli vybráni z více než 2900 nominací ze 115 zemí celého světa na základě zaměření na zákazníky, vlivu jejich řešení na trh a příkladného použití technologií Microsoftu. Cena byla předána na mezinárodní konferenci Microsoft Inspire v Las Vegas.

Společnost Arrow získala ocenění za úspěch při podpoře partnerů Microsoftu poskytujících cloudová řešení (Microsoft Cloud Solution Providers) s cílem akcelerovat růst jejich obratu a zavádění jejich unikátních řešení na trh. Konkrétně například pomohla jednomu poskytovateli cloudových řešení, firmě SCC, překročit plánovaný obrat produktů Microsoft o 241 %. S využitím platformy ArrowSphere společnosti Arrow si mohla firma SCC vytvořit MyCloudPortal, rozšířit tak dosah svých řešení a provádět v reálném čase analýzu využití cloudu svými zákazníky, včetně modelů využití a oznamování o blížící se expiraci služeb. Kromě toho pomohli specialisté Arrow firmě SCC vytvořit individuální tržní strategie pro jejich řešení a poskytli také podporu jejich obchodním, technickým a marketingovým týmům.

„S potěšením jsme vyhlásili finalisty a vítěze partnerských ocenění za rok 2019,“ řekla Gavriella Schuster, viceprezidentka společnosti Microsoft zodpovědná za program One Commercial Partner. „Arrow je ve svém oboru skutečným lídrem, neboť dokáže zavádět inteligentní řešení, reagovat na složité požadavky současného podnikového světa a celkově usnadňuje zákazníkům na celém světě přístup k technologiím.“

„Je pro nás velká čest, že jsme získali od společnosti Microsoft toto ocenění,“ řekl Sean Kerins, prezident divize Arrow Enterprise Computing Solutions. „Vypovídá mimo jiné o silných pracovních vztazích, které si náš tým vybudoval jak se společností Microsoft, tak v rámci komunity našich poskytovatelů řešení.“

Související články

Leave a Comment