GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2021

GFI partner ocenění 2022

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, ocenila na svém každoročním setkání nejlepší partnery za rok 2021 na českém a slovenském trhu. Jedním z hlavních trendů, které na setkání zazněly, je rostoucí počet kombinovaných útoků vyžadující ucelený přístup koncových zákazníků ke kybernetické bezpečnosti.

GFIGFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za rok 2021 v těchto kategoriích:

  • Kerio Saas Partner (Nejlepší partner řešení Kerio SaaS) – Kinet s.r.o.
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – ROAD Group v.o.s.
  • GFI Loyalty Partner (Ocenění za loajalitu) – IT AWACS SOLUTION s.r.o.
  • GFI Best Partner (Partner roku) – FONET spol. s r.o.

Z průzkumu provedeného mezi všemi přítomnými IT prodejci vyplynulo, že nejvíce z nich (73 %) se v posledních 12 měsících setkalo u svých zákazníků s phishingovými útoky. Druhým nejčastějším případem jsou útoky malwarem a na třetím místě jsou již zákeřné kombinované útoky využívající vícefázového, multi-vektorového přístupu (útoky na e-maily, webové stránky, softwarové zranitelnosti, DDoS, apod.).

„Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok a za spolehlivé služby, které poskytují uživatelům řešení GFI Software,” řekla Marie Baranová, sales manažer pro řešení GFI Software v České republice na Slovensku ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Již nyní portfolio řešení GFI Software obsahuje všechny důležité komponenty k ucelené ochraně podnikových systémů a v tomto roce očekáváme jeho další vylepšení, která zefektivní práci partnerů a zvýší bezpečnost zákazníků.”

Leave a Comment