DNS má nového výkonného ředitele

Stanislav Šmolík

Společnost DNS a.s., jeden z nejvýznamnějších IT distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu je opět v plné síle. Pozici výkonného ředitele nově zastává Stanislav Šmolík.

Novým generální ředitelem společnosti DNS a.s. byl jmenován Stanislav Šmolík. Přichází ze společnosti Global Payments, kde ve dvojroli Country managera pro Českou republiku a obchodního ředitele pro CEE region byl zodpovědný za rozvoj obchodu, implementaci služeb s přidanou hodnotou a digitalizaci společnosti.

„Mým cílem je posílit pozici firmy v oblasti automatizace, digitálních procesů a dosáhnout vyšší úrovně přidané hodnoty pro naše vendory a partnery,” řekl nový generální ředitel DNS a.s Stanislav Šmolík a upřesnil: „Rád bych se svými kolegy přenastavil firmu tak, aby určovala trendy v komplexních řešeních ICT v dynamicky se měnícím světě okolo nás. VAD distributor už není pouze prodejce produktů a logistických procesů, ale zároveň poskytovatel finančních služeb, marketingových nástrojů a služeb, zajišťujících komplexní projekty od architektury řešení, kompletaci subdodávek po rozvojové návrhy zohledňující nejmodernější trendy.”

Stanislav Šmolík (45) vystudoval MBA na Sheffield Hallam University a SVŠE v Praze. Pracoval na manažerských pozicích v O2, Konica Minolta, Česká spořitelna a Global Payments. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase ve věnuje sportu, četbě a cestování.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment