Broadline distributorem 2019 je AT Computers 

Ocenění ATComp

Prestižní ocenění Broadline distributor roku 2019, v anketě ChannelWorld Awards, za Českou republiku i Slovensko, získala společnost AT Computers.

V této nezávislé anketě reselleři hodnotí spolupráci s distributory a výrobci ICT – prostřednictvím webu Channelworld si zástupci prodejců a další profesionálové v tomto oboru volí vítěze v několika kategoriích. Letos se hlasovalo do 30. 6. 2020 a kvůli aktuální situaci, která osobním setkání nepřeje, došlo k vyhlášení vítězů 8. září.

„Jsme nadšeni tímto prvenstvím, které odráží skvělou práci celého ATC týmu. Věříme, že jsme (nejen) v této nelehké situaci naše resellery podpořili, a ti nám teď dali tu nejhezčí zpětnou vazbu – děkujeme za každý váš hlas!“, vyjádřil se Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC.

„Skvělá práce, ATC týme! A reselleři, děkujeme za podporu – už pro vás připravujeme další sérii ATC Zpráv nabitou informacemi od výrobců i z ATC, čekají vás nové promoakce a chystáme i tradiční ATC RoadShow, takže se máte rozhodně na co těšit.“, dodal Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment