Bowers & Wilkins a TP Vision prodlužují partnerství

65OLED+984

Společnost TP Vision a britská legenda z oblasti audio výrobků – Bowers & Wilkins, oznámily, že oficiálně prodlužují své velmi úspěšné partnerství.

Toto partnerství uzavřené v červnu 2018 změnilo trh s prémiovými televizory. Díky němu mohly vzniknout modely se špičkovým zvukem a obrazem a jedinečným Ambilightem.

V roce 2020 TP Vision uvede na trh další modely vybavené tímto zvukovým systémem. Bude se jednat o televizory OLED+ a další LCD modely. Tyto modely přijdou na český trh v druhé polovině roku 2020.

Úspěch spolupráce TP Vision a Bowers & Wilkins je zřejmý. Tři dosud představené modely OLED+ byly přijaty s nadšením zákazníky i médii. Tyto modely získaly za rok a půl celkem 95 ocenění po celé Evropě. Například model 65OLED+984 stanovil nový referenční standard na trhu prémiových televizorů v oblasti výkonu a designu.

Nové prémiové televizory Philips s Ambilightem budou kombinovat světově proslulé technologie a know-how předních značek. Díky tomu mohou televizory nabídnout nejlepší možný obrazový i zvukový zážitek.

Obě společnosti mají úplný dohled nad vývojem svých vlastních technologií v Evropě. TP Vision má své inovační centrum v Ghentu, v Belgii a vývojové centrum Bowers & Wilkins se nachází v Southwateru ve Velké Británii.

Související články

Leave a Comment