Azorella uspořádala workshop

AzorellaV příjemném prostředí PENZIONU ZA VODOU proběhl minulý měsíc 1. podzimní workshop společnosti AZORELLA s.r.o. Účastnilo se ho téměř 40 účastníků, kteří se přišli podívat na novinky partnerských společností EPSON, MICROSOFT, COMFOR, SAMSUNG, BELKIN, LENOVO, ESET, X-DIABLO, GENESIS, ARTA a HSM PURE.

EpsonCelou akci zorganizovala firma AZORELLA s.r.o. se svým nejvýznamnějším partnerem – společností EPSON, ostatními uvedenými značkami a svým stěžejním dodavatelem, společností AT Computers. Manželé Menclovi, kteří zastupují spol. AZORELLA s.r.o. v Královéhradeckém kraji působí již dlouhá léta a úspěšné workshopy pod jinou firmou organizovali již mnohokrát. Spousta partnerů-klientů je velice dobře a osobně zná. Na jejich akcích vládne přátelská nálada a pohoda, kterou účastníci nasávali společně s technicko-obchodními informacemi a novinkami od jednotlivých partnerů.

x diabloWorkshop byl po celou dobu nabitý informacemi. Skvělé občerstvení spojené se špičkovou úrovní a kvalitou tohoto workshopu připravilo hostům velmi užitečně a příjemně strávený den.

Společnost Azorella s.r.o. se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb, výpočetní techniky, tiskáren a spotřebního materiálu. Dále provádí záruční a pozáruční servis tiskáren a PC. V její nabídce na www.azorella.cz a www.pc4home.cz naleznete zboží od nejprodávanějších a největších značek v České republice. Mezi zákazníky společnosti patří malé a střední firmy, živnostníci, domácnosti, ale také velké firmy, školy, nemocnice, městské a obecní úřady.

Za redakci děkujeme panu Menclovi ze společnosti AZORELLA s.r.o. a také panu Rozsívalovi z AT Computers za pozvání a držíme palce do budoucna.

Redakční tým AVERIA NEWS.

Azorella firemni identita

Související články

Leave a Comment