ATComputers prověřilo Cisco Webex v online vysílání

ATC zprávy 125

Společnost AT Computers uskutečnila 5. živé vysílání ATC Zpráv a vzhledem k rekordnímu počtu sledujících prověřila vlastnosti a možnosti technologie Cisco Webex Event na československém poli.

 ATC ve svém 5. živém vysílání hostilo na 646 diváků v režimu B2B a živě se tedy prověřilo, že je tato technologie připravena na opravdu velké množství sledujících, aniž by se omezila kvalita přenosu. Nechyběla videa, znělky, prezentace, ankety i soutěže.

ATCVysoká sledovanost je také zásluhou známých postav z ATC, a to Martina Wankeho a Petra Vaňka, kteří posluchačům sdělili to nejdůležitější z novinek, které se na trhu IT za poslední dobu udály a upozornili samozřejmě také na novinky z ATC. Další nové a zajímavé informace poskytli zástupci Acer, Microsoft a Samsung.

„Jsme nadšeni, že naše 5. živé vysílání sledovalo tolik diváků. Jsme rádi, že si partneři přišli poslechnout nové informace o produktech a službách, našich z ATC i našich vendorů, které jsme se v této nelehké době rozhodli resellerům předat právě touto online formou a podpořit je tak v našem společném boji každý týden, vždy v úterý“, vyjádřil se Martin Wanke (marketingový ředitel).

 Petr Vaněk (místopředseda představenstva ATC) doplnil: „Věřím, že naši reselleři ocení, že i v tomto pro prodej obtížném čase jsme našli možnost, jak je průběžně informovat o aktuálním vývoji na IT trhu, jak jim předat nezbytné a zajímavé informace, které jim v prodeji pomůžou“.

Více informací o vysílání a přihlášení najdete na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment