Arrow posílili Petr Janda a Michal Gazdík

Arrow posily

Společnost Arrow přinesla informaci o nástupu Petra Jandy a Michala Gazdíka, kteří v srpnu rozšířili její tým.

Petr Janda

Petr Janda nastoupil do Arrow na pozici Business Development Managera pro řešení Check Point a v jeho odpovědnosti bude péče o stávající obchodní partnery stejně jako vyhledávání nových příležitostí pro rozšíření distribučních aktivit Arrow.

Oblast distribuce je pro Petra novou výzvou, předchozích tři a půl roku působil u integračního partnera NTT Czech Republic na pozici Sales Development, kdy bylo jeho primární činností vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti. Předchozích 9 let působil v rámci O2 Czech Republic, z čehož posledních 6 let v Top Corporate Sales pro globální klienty. Z obou pozic si odnesl zkušenosti s velkou škálou IT projektů z mnoha oblastí v lokálním i mezinárodním prostředí.

Michal Gazdík

Michal Gazdík nastoupil na pozici Business Development Managera pro portfolio produktů značek Red Hat a Commvault. Na nové pozici bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a spolupráci se stávajícími obchodními partnery, vyhledávání nových obchodních partnerů a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Do Arrow přichází ze společnosti Livesport, kde se věnoval softwarovému vývoji. Dříve působil jako obchodní manažer pro cloudové služby ve společnosti Geetoo. Je absolventem Masarykovy univerzity a Metropolitní univerzity Praha a svoji kariéru začínal ve společnosti adidas AG.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment