Arrow je distributorem Red Hat v Polsku, Maďarsku, České republice a na Slovensku

Arrow je distributorem Red Hat

Společnost Arrow oznámila uzavření distribuční smlouvy pro Polsko, Maďarsko, Českou republiku a Slovensko se společností Red Hat, předním světovým dodavatelem open source řešení. Tato smlouva podpoří inovace a zavádění otevřených technologií a nabídne zákazníkům řešení infrastruktury pro cloud, automatizaci, virtualizaci a ukládání dat.

Red Hat využívá komunitní přístup pro poskytování spolehlivých a výkonných technologií Linux, hybridních cloudů, kontejnerů a Kubernetes. Red Hat pomáhá zákazníkům vyvíjet nativní cloudové aplikace, integrovat nové IT aplikace do stávajících a implementovat lepší bezpečnostní opatření. Zákazníci mohou navíc automatizovat a spravovat komplexní prostředí.

Smlouva se společností Arrow je výsledkem urychlování digitální transformace zákazníků společnosti Red Hat a potřeby nabídnout obchodním partnerům kompletní portfolio inovativních řešení a technologií pro řešení jejich IT projektů. Patří sem odvětví jako bankovnictví, telekomunikace, energetika, veřejná nebo průmyslová správa. Red Hat přináší svým zákazníkům inovace prostřednictvím open source komunit a podporuje přijímání otevřených technologií. Tato řešení pomáhají společnostem snižovat jejich investiční a provozní náklady a zvyšovat agilitu jejich infrastruktur.

Jako distributor s přidanou hodnotou ve výše uvedených zemích disponuje Arrow jedinečným ekosystémem se širokým portfoliem technologických řešení schopných reagovat na aktuální IT výzvy a řešit potřeby společností. Smlouva o spolupráci mezi oběma společnostmi umožní společnosti Arrow začlenit do své nabídky kompletní portfolio řešení Red Hat, která zahrnují Red Hat Enterprise Linux, Red Hat Ansible Automation, Red Hat OpenStack Platform, Red Hat OpenShift a další.

„Produkty a služby společnosti Red Hat umožňují vývoj inovativních řešení založených na agilní a škálovatelné infrastruktuře, která umožňuje společnostem implementovat nejmodernější IT projekty,“ říká Henrik Resting-Jeppesen, viceprezident divize podnikových řešení Arrow pro severní a východní Evropu. „Red Hat má komunitu tvořenou odbornými vývojáři a inženýry, kteří spolupracují a sdílejí znalosti s cílem navrhovat spolehlivá a bezpečnější podniková řešení, což přináší našim obchodním partnerům konkurenční výhodu.“

„Společnosti z celého světa řeší komplexní projekty digitální transformace a využívají software s otevřeným zdrojovým kódem, který jim umožní zlepšovat efektivitu a urychlovat inovace. Spolupráce s důvěryhodným poskytovatelem technologií, jako je společnost Arrow, která sdílí naši vizi, nám pomůže oslovit nové trhy a řešit rostoucí požadavky zákazníků,“ říká Lee Miles, viceprezident společnosti Red Hat pro regiony CEMEA – střední a východní Evropa, Rusko a země SNS, Střední východ, Turecko a Afrika.

Související články

Leave a Comment