ANECT je 5* partnerem společnosti Check Point

Check Point partner

Společnost ANECT získala nejvyšší stupeň partnerské certifikace společnosti Check Point Software Technologies Ltd. na úrovni 5* partnera a díky vynikajícím obchodním výsledkům za rok 2020 se stal ANECT také nejlepším partnerem v České republice.

„Cesta k 5* partnerství není jednoduchá a nezáleží jen na obchodních výsledcích firmy. Je kladen velký důraz na perfektní znalost bezpečnostní architektury i produktů Check Point ve všech myslitelných oblastech, včetně nezbytných obchodních certifikací i náročných technických zkoušek. A v neposlední řadě sledujeme různé ukazatele realizovaného obchodu, například podíl nových zákazníků. Velmi intenzivně jsou sledovány a vyhodnocovány také jednotlivé aktivity a jejich smysluplnost a dopad na celkové výsledky. 5* partnerství je ‚invite only‘ přímo z centrály Check Pointu v Tel Avivu,“ sděluje Miloslav Lujka, Head of Channel, Check Point Software Technologies.

„5* je pro nás závazek nejvyšší kvality služeb v oblasti bezpečnosti. Pokud v hotelu s 5* zvedne zákazník obočí, každý zaměstnanec přesně ví, co má pro hosta udělat. V ANECTu, a zvláště v oblasti cybersecurity, je to stejné. Řešíme zvednuté obočí bank, státní správy i enterprise segmentu a identifikujeme hrozby. Identifikujeme je včas! Pokud by ANECT a Check Point řešily bezpečnost až po vzniku incidentu, tak by se již žádný host do našeho 5* hotelu nikdy nevrátil. Certifikace ACE spolu se získaným partnerským statusem z nás dělá velmi unikátního partnera v celé východní Evropě. ANECT má od společnosti Check Point lokálně vynikající podporu, tvoříme tak skvěle fungující duo, které poskytuje služby na špičkové úrovni. Na tom budeme intenzivně dál pracovat i v následujících letech,“ doplnil Filip Korbel, obchodní ředitel ANECTu.

Související články

Leave a Comment