Acronis vyhlásil nejlepší lokální prodejce za rok 2019

Acronis ocenil na svém každoročním setkání své nejlepší lokální partnery za rok 2019. Acronis, který dodává svá řešení na český a slovenský Acronistrh výhradně prostřednictvím své partnerské sítě, vloni dosáhl v ČR a SR opět silného růstu, nejvíce pak v segmentu cloudových služeb.

Acronis ocenil tyto partnery za rok 2019:

  • Acronis Best Deal CZ (Nejlepší partner v České republice) – ALGORIT CZECH, s.r.o.
  • Acronis Best Deal SK (Nejlepší partner na Slovensku) – Nové technológie a služby, s.r.o.
  • Acronis Gold Service Provider (Zlatý partner v oblasti služeb) – LACONEX a.s.
  • Acronis Gold Service Provider (Zlatý partner v oblasti služeb) – KETNET s.r.o.
  • Acronis Gold Service Provider (Zlatý partner v oblasti služeb) – ENAHOST s.r.o.

„Chtěl bych poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2019, zejména pak v oblasti cloudových služeb,“ řekl Artur Cyganek, regionální ředitel pro střední a východní Evropu ve společnosti Acronis. „V uplynulém roce jsme jmenovali rovnou tři Zlaté partnery v oblasti služeb, což dokládá jejich rostoucí popularitu mezi koncovými uživateli. S letošním uvedením platformy Acronis Cyber Protect Cloud navíc získávají naši partneři klíčový nástroj k zajištění ucelené, a ještě efektivnější kybernetické ochrany u svých zákazníků.”

Také průzkum provedený mezi přítomnými IT prodejci potvrdil, že mezi jejich zákazníky rychle roste poptávka po kybernetické bezpečnosti poskytované formou služeb. Již pro více než polovinu prodejců (56 %) tvoří IT služby významnou část jejich příjmů, přičemž největší zájem ze strany zákazníků je o služby zálohování a obnovy dat.

Související články

Leave a Comment