5. ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow je za námi

ATC Cloud Enterprise RoadShow

ATCSpolečnost AT Computers letos uspořádala již 5. ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow. Letos s rekordní účastí – RoadShow prošlo celkem 357 lidí, z toho na 253 unikátních resellerů.

Minulý týden se reselleři sjeli opět do Ostravy, Brna a Prahy, aby načerpali novou inspiraci a prodejní argumenty v oblasti cloud a enterprise řešení. Registrace probíhaly od ranních hodin a startovalo se vždy v 8:30 úvodním slovem Martina Wankeho, ředitele marketingu v ATC. Po té už začaly prezentace vendorů plné informací o nových produktech, nových možnostech prodeje a dalších důležitých informací – ty přinesli zástupci společností Acronis, Nakivo, HPE, Cisco, Samsung, Lenovo, Seagate, Kaspersky, Dell, EPSON, D-LINK, Microsoft, ASUS a QNAP. Nechyběly samozřejmě ani novinky od AT Computers ohledně enterprise a EET řešení. Na výstavkách vendoři představili své nejnovější produkty a reselleři s nimi probrali jejich individuální dotazy.

Aktivní zákazníci opět soutěžili o žetony, které dostávali za správné odpovědi na dotazy při jednotlivých přednáškách a mohli si je po ukončení směnit v tradiční tombole. Na závěr se také losovalo o produkty ASUS a o luxusní rum z Barbadosu.

„Letošní rekordní účast nás mile překvapila, na druhou stranu jen potvrdila to, že reselleři nechtějí zaspat v nabízení/prodeji cloudových a sofistikovanějších B2B řešení a aktivně si k nám přicházejí pro nové informace. Naše specializované týmy jim poradí s jakýmkoli dotazem, aby vše dopadlo k oboustranné spokojenosti“, dodává k celé akci Martin Wanke.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment